Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki i znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Polecane:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Szafka na buty z sie

Kłopot z kupnem właściwych mebli do swego mieszkania już od ...